Хочемо повідомити про початок набору студентів на програму 2020 року. В США нашим партнером на цей сезон є компанія Geovisions https://www.geovisions.com/
У програмі можуть брати участь:

  • студенти укр. ВНЗ 1-3 курсу бакалаврату, а також 1-го року магістратури. Денне навчання.
  • вік 18-22 роки
  • знання англійської мови Intermediate (перевіримо на усній співбесіді)

Короткий опис процесу оформлення на програму:

  1. Підписання Договору із агенцією “Юнікс” та реєстраційна оплата ( у гривні по комерційному курсу на рахунок агенції в Приватбанку).
  2. Співбесіди на отримання вакансії (Листопад- Грудень). 
  3. Повна оплата програми.
  4. Виготовлення документів компанією Geovisions (Січень-Березень 2020)
  5. Співбесіда на отримання візи до США (Березень-Квітень 2020)
  6. Участь у програмі (Травень-Вересень 2020).

Необхідні для реєстрації документи:

  • паспорт громадянина України
  • закордонний паспорт
  • студентський квиток
  • залікова книжка

На жаль, кількість місць на цей сезон є обмеженою. Ми зупинимо набір як тільки місця завершаться. Ми чудово розуміємо, що у вас можуть виникати запитання тому готові на них відповідати. Ось тут можна знайти наші контакти. Будемо раді бачити вас в нашому офісі.Дякуємо за увагу! 

Презентація від Консульського відділу Посольства США в Україні

Хочемо поділитися із вами відео із зустрічі, яка проходила 17 листопада у Києві за участі візового офіцера Консульства США. Мова йшла про типи віз, як на візи подаватися і так далі. Думаємо, що багатьом із вас буде цікаво почути як говорить англійською ваш можливий  візовий офіцер та послухати її рекомендації про те, як поводити себе на співбесіді, які питання очікувати, які додаткові документи брати із собою.

Усім українським школярам радимо взяти участь у програмі обміну до США, яка більше відома під назвою FLEX.
Детальніше про програму та умови участі читайте за посиланням
http://www.americancouncils.org.ua/uk/pages/36/

CENET recently interviewed Joel Lundblad, a trainee from Sweden, to gain insight into his J-1 training program.  During his time in the U.S., Joel has gained professional experience that will advance his future career, while also cultivating a nuanced understanding of American culture.

How has your J-1 cultural exchange program changed you?

I’ve reached a new high in my career. I’ve held workshops for major global clients, won advertising awards. I’ve been mentioned in the biggest industry press, including Advertising Age’s Creativity Online where I received Editor’s pick for a campaign I did for MasterCard at NYC Pride. With the recognition I have received from peers in the industry, I am confident that I have a bright future ahead. 

What have been the highlights of your time in the United States?

Training in the creative industry at an Ad Age’s Agency A-List and Creativity Innovator Standout company is a highlight in itself. I have spearheaded film projects, digital campaigns and innovation projects for Fortune 500 companies, which is something only a selected few will get the opportunity to do. I feel honored to have been able to use my international experience to create impactful marketing and advertising for U.S companies.

What is different about the U.S. and your home country? How is the U.S. similar to your home country?

The biggest difference that I experience with the industry in Europe compared to the U.S is probably the way to provide feedback when working with partners, co-workers and vendors. The rhetoric is less straight-forward and far more friendly in the U.S. “Awesome! I have some notes” rather than “I don’t like it, can we change xyz”

In Sweden there is a phenomena called “The Jante Law”,  which can be described as a pattern of group behaviour towards individuals within Scandinavian communities, which negatively portrays and criticizes individual success and achievement as unworthy and inappropriate.

“The Jante Law” is the complete opposite of “The American Dream” which I feel is a very inspiring mindset shared amongst New Yorkers. Everyday in New York, I encounter someone who truly believes they can and will achieve greatness. 

There are good and bad things about both phenomenas, but having the understanding and knowledge of both gives me an incredibly useful perspective in my continued career in the creative industry.

Has your perception of the United States changed? If so, how?

2016 has been an interesting year on many levels. Not least due to the fact that it’s election year. I’ve followed the developments closely and it is very interesting to me how diverse this country is, on every level. The diverse nature of the U.S didn’t come as news to me, but during 2016 I have experienced it closely which has given me a deeper understanding of the U.S.

What has been the most surprising aspect of U.S. Culture?

Living in Brooklyn has been an amazing experience. Go a couple of subway stops in any direction and you’re in a completely different culture and atmosphere. It’s almost like traveling to another country, each area with a strong and inviting community. It’s easy to understand why New York is often called “The Melting pot of the world.”

Do you think people in the world have misconceptions about U.S. culture?

Like anywhere in the world and with any culture, people make generalizations.

The U.S has 319 million people, there’s bound to be a whole lot of different people. The perception that the people have is driven in large by what the media conveys, and for the U.S, Hollywood and TV Series also largely influence the perception.

Rather than misconceptions, I believe that it’s generalization that’s the issue. And the only way to defeat generalizations is to come here, meet people from different places and different socioeconomic situations. Like anywhere, Americans are not all the same.

Why is it important for young people to experience new cultures? 

It’s simple really. The world is bigger than what you know and what you’ve seen. It can’t be explained, it has to be experienced. Immerse yourself and don’t hold yourself back from experiencing what other countries/cultures have to offer. You don’t have to like everything, but you’ll come out richer from having had the experience.

Оригінал взято https://cenetj1.wordpress.com/2016/10/04/j-1-journey-future-leaders-experience-u-s-culture/

Привіт.

Summer work and travel usa це насправді чудовий досвід і я ніколи не пожалкую, що поїхав сюди.

Не повірите, але спершу я не хотів їхати). Перші два місяці були дуже важкими і сумними. Я не отримував соціальний номер 8 тижнів і зарплату теж (номер соціального страхування необхідний для тих, хто працює в США). Я звільнився з роботи по джоб оферу і знайшов іншу. Працюю кухарем в ресторані. Важка робота і постійно маю обпечені руки. Я працюю по 14-15 годин 6 днів на тиждень. Зарплата дуже пристойна, тому я жалітись не буду.

Про житло: ми живемо 4 чоловіка в будинку. У нас дві кімнати, два кондиціонери і задній двір з грильом. Платимо по 100 доларів на тиждень. У мене тут багато хороших знайомих українців, які живуть в США по 5-7 років. З ними я їздив в гори Нью-Йорка, до самого Нью-Йорк 3 рази, в парк американських гірок і просто відпочивати. Твій час в США залежить від того, що ти тут хочеш. Якщо ти хочеш собі накупити техніки (айфон, айпад, макбук), то ти грошей не привезеш з собою)) Якщо хочеш подорожувати, то ти також нічого не заробиш. Але якщо все в міру робити, то можна все встигнути й все побачити та купити.

Треба розмовляти з американцями, ставити питання і просити. Одного разу, я прийшов в магазин купити взуття. Воно коштувало 99 доларів. Менеджер був з Польщі родом, але американка). І вона запитала звідки я. Коли я сказав, що з України вона одразу запропонувала знижку. Я купив те взуття за 19 доларів.

Квиток на літак з Флориди до Лос-Анджелеса купили за 100 доларів. Американці дуже люблять говорити та вони тобі порадять де і що купити. Iphone 6 за 350 доларів це теж реально.

Щоб я порадив майбутнім учасникам summer work and travel usa? Звісно вчити англійську.

Успіхів!

Я рад, что поехал в США в Оушен Сити (Ocean city, MD) по программе Summer Work and Travel USA.

По началу было тяжело работать, но 2 недели спустя привык к такому режиму и всё пошло на лад.

Если хотите найти вторую работу, не ленитесь и ищите сразу по приезду, ребята с которыми я работаю в Jolly Roger Amusement Park нашли вторую работу совсем недавно – начало августа.

Не знаю почему, но у многих почему-то сложилось плохое впечатление об аквапарке Jolly Roger. А они дают очень много часов, можешь даже на 2 часа раньше перед работой прийти и начать убирать территорию, звучит не очень, но это +14 часов для вас. Также они разрешают работать в свой выходной и это тоже “+”, если вам нужен выходной, они его дадут вам. По сути в сумме у вас 70 часов в неделю, но есть 3 минуса. Первый, не платят overtime. Второй, работать нужно до 6:30 обязательно. Третий, весь день на солнце, и, поверьте, зонтик не спасёт. Если в вас увидят потенциал и ваше знание английского покажет себя, то вас повысят в должности – Supervisor, на этой должности зарплата 8,75 в час, после июля 9,25 в час.

Вторую работу я нашёл в первые две недели после приезда, работаю до закрытия – до полуночи, была одна неделя когда работал до 1:00 ночи. Обратитесь в Grand Hotel на 21 улице, там есть Пиццерия, Кофейня и магазин мороженного, они подберут вам часы так как вам удобно, работаю с 7:00 pm – 12:00 am, есть tips, там же платят overtime, но это редкость если будете работать в Jolly. Также есть ночная смена в кофейне. У этих всех заведений есть 2 общих менеджера.

По поводу американцев хочется сказать одно – поверьте, мало кто улыбается у них просто так. Будьте вежливыми с чернокожими, если они будут довольно то получите хорошие чаевые. Если вам что-то не нравится, просто улыбайтесь и не скандальте.

Хочу добавить пару слов по поводу жилья, транспорта и расходов. Если и жить, то на 26-29 улицах Bay side, т.к. Будет близко к работам, Downtown тоже хорошее место. Я живу на 75 улице и добираться до работы долго. По началу я ездил на велосипеде, но потом его продал т.к. сильно уставал после двух работ, а крутить педали уже не было сил, ездил на автобусе – билет стоит 3$, действителен с 6:00 am до 6:00 am следующего дня. Готовьте дома, ланчи берите с собой. Ценовая политика отличается от нашей, но со временем вы поймёте, что это не так уж и дорого. Покупать еду можно в Food Lion на 119 улице. Если слышали о WallMart, то ближайший в 3 милях от 1 улицы.

По поводу знания английского. Я уже нахожусь 3 месяца в Ocean city и знания языка существенно улучшилось, не задумываешься над переводом и говоришь на автомате, как будто говоришь на родном языке.

Самая интересная экскурсия на которой я был – это город Вашингтон.

Всем  будущим участникам Summer Work and Travel USA – успехов!

Привіт!

Почну з того ,що не шкодую ,що взяла участь у програмі summer work and travel usa 2016, тут дійсно круто! Поїхати в Штати я хотіла для того, щоб відкрити для себе щось нове і спробувати побути самостійною і незалежною від батьків, заробляючи та грамотно розпоряджаючись заробленими грошима.

Ще однією причиною було те, що дуже хотілося вивчити англійську мову, але в Оушен сіті це зробити дуже важко, бо тут навіть собаки розмовляють російською(((. Програма повністю виправдала мої очікування, хоча спочатку було дуже складно і хоч я це знала і була морально готова, але проблем було багато.

Почну з побутових, я б радила взяти з собою хоч трохи посуду, хоч в будинку, який ми орендуємо все є, але якість бажає кращого ))) виделки й ножі зламались відразу. Читала відгуки в інтернеті перед поїздкою і багато хто писав, щоб не брали продукти й багато одягу, я не згодна! радила б взяти побільше улюблених цукерок і смаколиків на перший час! А ще, коли я приїхала постійно йшли дощі та вночі було дуже холодно спати! дууууже ,тому маленький плєд також не заважав би! Щодо роботи, то моя основна робота-хаускіпер! Робота зі складних, але є перевага – тіпси, бували дні, коли це було 50$ за день, але в середньому 10 -20 щодня, а ще це допомагає триматися у формі, за час програми я схудла на 2 кг, я унікальна людина))). Менеджер в мене американка і працюю з американцями, дуже добрі та щирі люди, але страшно не люблять халтуру!!! тому до роботи треба ставитись серйозно! Американці дуже привітні й відкриті, не подобається тут лише молодь, поводять себе неадекватно.

Що б я порадила майбутнім учасникам summer work and travel usa:

  1. Раджу приїжджати раніше, щоб шукати другу роботу, social security для пошуку не треба, просто потрібно принести його менеджеру після отримання.
  2. Ще одна важлива порада, якщо в тебе є байк, на дорогах треба бути дуже обережним і уважним!
  3. У вільний час не сидіти вдома, знайомитись з новими людьми та подорожувати!
  4. Працювати там, де є тіпси! найкращий варіант — офіціант, тому треба добре вчити англійську!

Відкрито додатковий набір на вакансію “Рятувальник у басейні”. Усього 30 місць.

Вимоги: хлопець або дівчина, можливість пройти тест на плавання, розмовна англійська (середній рівень).
Опис вакансії:
Роботодавець: American Pool-Virginia
Географія:  басейни розташовані в містах поряд із містом Вашингтон (Арлінгтон, Александрія та інші)
ЗП: 8,25 дол за годину. Овертайм 12,75 дол за годину.
Середня кількість годин на тиждень: 45 – 55
Житло: надається за 105 дол на тиждень. Застава 150 дол.
Дати роботи: 27 травня – 5 вересня.
Бонус: можливий бонус по закінченню роботи за умови гарної роботи та роботи до кінця контракту.
Порядок відбору:
1. скайп співбесіда для визначення рівня мови
2. відео з басейну, де кандидат має проплити 250 метрів
3. тренінг на сертифікат рятувальника (буде проходити  у Києві вже після отримання візи). Вартість тренінгу: 200 дол. На тренінгу кандидат має проплисти 250 метрів, дістати гирю вагою 5 кг з глибини більше 2 метрів, протриматися на поверхні води 2 хвилини використовуючи лише ноги.
Якщо вас зацікавила ця вакансія, зверніться до київського офісу за вказаними контактами.

 

Шановні студенти!

До кінця вересня ви можете отримати програму до США за спеціальною минулорічною ціною. Починаючи з жовтня ціну буде збільшено. Не упустіть свій шанс зекономити. Реєструйтеся онлайн або приходьте до нашого офісу особисто. Просто поспішіть! Ми дуже хочемо, щоб ви не переплачували.

Всем привет)

Лето 2015 подходит к концу и вот, что я вам могу сказать из своего личного опыта участия в Summer Work and Travel USA.

Во-первых, могу сказать большое спасибо своему агентству Юникс, это самое лучшее агенство по отправке студентов в USA. Никаких проблем у меня ни в чем не возникало, а если что и было, то их сразу же помогали решать и давали советы как лучше сделать. А про другие агентства могу сказать, что ребятам вообще не помогали ни в чем, отправили и забыли про них! Так что возьмите это на заметку, новые участники программы 2016.

Во-вторых, guys improve your English level! Не ленитесь и, пока есть время, учите! Если вы хотите найти достойную работу и получать хорошие деньги, прежде всего надо понимать и уметь объясниться на английском.

В-третьих, это самое лучшее время в моей жизни, я познакомилась с очень многими ребятами с разных уголков земли. И больше всего мне понравилось Америка своей доступность: машина, брендовая одежда, путешествия…

И напоследок скажу, не думайте ехать или нет, просто едьте в USA и наслаждайтесь летом!! Всем удачи и успехов!!!

Summer Work and Travel USA rules!

RU DE ENUZ
error: Content is protected !!