Привіт.

Summer work and travel usa це, насправді, чудовий досвід і я ніколи не пожалкую, що поїхав сюди.

Не повірите але спершу я не хотів їхати). Перші два місяці були дуже важкими і сумними. Я не отримував соціальний номер 8 тижнів і зарплату теж (номер соціального страхування необхідний для тих, хто працює в США). Я звільнився з роботи по джоб оферу і знайшов іншу. Працюю кухарем в ресторані. Важка робота і постійно маю обпечені руки. Я працюю по 14-15 годин 6 днів на тиждень. Зарплата дуже пристойна, тому я жалітись не буду.

Про житло: ми живемо 4 чоловіка в будинку. У нас дві кімнати, два кондиціонера і задній двір з грильом. Платимо по 100 доларів на тиждень. У мене тут багато хороших знайомих українців, які живуть в США по 5-7 років. З ними я їздив в гори Нью-Йорка, до самого Нью-Йорк 3 рази, в парк американських гірок і просто відпочивати. Твій час в США залежить від того, що ти тут хочеш. Якщо ти хочеш собі накупити техніки (айфон, айпад, макбук), то ти грошей не привезеш з собою)) Якщо хочеш подорожувати, то ти також нічого не заробиш. Але якщо все в міру робити, то можна все встигнути і все побачити і купити.

Треба розмовляти з американцями, задавати питання і просити. Одного разу, я прийшов в магазин купити взуття. Воно коштувало 99 доларів. Менеджер був з Польщі родом, але американка). І вона запитала звідки я. Коли я сказав, що з України вона одразу запропонувала знижку. Я купив те взуття за 19 доларів.

Квиток на літак з Флоріди до Лос-Анджелеса купили за 100 доларів. Американці дуже люблять говорити і вони тобі порадять де і що купити. Iphone 6 за 350 доларів це теж реально.

Щоб я порадив майбутнім учасникам summer work and travel usa? Звісно вчити англійську.

Успіхів!

error: Content is protected !!