summer work and travel usa

Привіт!

Почну з того ,що не шкодую ,що взяла участь у програмі summer work and travel usa 2016 ,тут дійсно круто! Поїхати в Штати я хотіла для того ,щоб відкрити для себе щось нове і спробувати побути самостійною і незалежною від батьків,заробляючи і грамотно розпоряджаючись заробленими грошима.

Ще однією причиною було те ,що дуже хотілося вивчити англійську мову,але в Оушен сіті це зробити дуже важко ,бо тут навіть собаки розмовляють російською(((. Програма повністю виправдала мої очікування ,хоча спочатку було дуже складно і хоч я це знала і була морально готова ,але проблем було багато.

Почну з побутових , я б радила взяти з собою  хоч трохи посуду ,хоч в будинку,який ми орендуємо все є ,але якість бажає кращого )))виделки і ножі зламались відразу .Читала відгуки в інтернеті перед поїздкою і багато хто писав ,щоб не брали продукти і багато одягу ,я не згодна !радила б взяти побільше улюблених цукерок і смаколиків на перший час !А ще ,коли я приїхала постійно йшли дощі і вночі було дуже холодно спати !дууууже ,тому маленький плєд також не заважав би ! Щодо роботи ,то моя основна робота-хаускіпер! Робота з складних ,але є перевага -тіпси,бували дні ,коли це було 50$ за день ,але в середньому 10 -20 щодня ,а ще це допомагає триматися у формі ,за час програми я схудла на 2 кг ,я унікальна людина))). Менеджер в мене американка і працюю з американцями ,дуже добрі і щирі люди ,але страшно не люблять халтуру !!!тому до роботи треба ставитись серйозно !Американці дуже привітні і відкриті ,не подобається тут лише молодь, поводять себе неадекватно.

Що б я порадила майбутнім учасникам summer work and travel usa:
1.Раджу приїжджати раніше ,щоб шукати другу роботу ,social security для пошуку не треба ,просто потрібно принести його менеджеру після отримання. 2.Ще одна важлива порада ,якщо в тебе є байк ,на дорогах треба бути дуже обережним і уважним !3.У вільний час не сидіти вдома ,знайомитись з новими людьми та подорожувати !4.Працювати там ,де є тіпси !найкращий варіант -офіціант,тому треба добре вчити англійську!

error: Content is protected !!