Всім привіт!

Мене звати Богдан. Я студент Прикарпатського університету (м. Івано-Франківськ.). Хочу поділитися з вами своїми враженнями від поїздки до США.

Чому я вирішив взяти участь у програмі Work and Travel USA?

Просто мій старший брат брав участь у програмі у 2012 році. Його розповіді стали основною причиною чому я вирішив взяти участь у програмі 2015 року. Мені хотілося побачити на власні очі одну з найбільш розвинутих країн світу, їх рівень життя, їх культуру. І, звичайно, удосконалити свою англійську. І ось я опинився в США. За сотні миль від рідної домівки. Працюю різноробочим (роблю все, що скажуть, і Housekeeper, Dishwasher, reception,приходилось навіть не повірите, що робити, сапати грядку) в конференц-центрі Virden Retreat center, в містечку Lewes ,штат Delaware, недалеко від Rehoboth Beach на Атлантичному узбережжі. Наголошую, на Атлантичному узбережжі:)) До океану 5 хв їзди на велосипеді:)

Всі працівники – американці, так що за 2 місяці з англійською вже проблем немає, хоча спочатку було доволі важко порозумітися з ними:)

Порада тим хто збирається їхати в США, будьте готовим працювати без вихідних. Ось я, наприклад, працював 3 тижні без вихідних. Тому потрібно бути готовим “пахати”.

Робота роботою, але потрібно і відпочивати,і подорожувати:)) Rehoboth beach – місто для молоді, тому тут завжди знайдеться, що робити:)) Ну і хоча я тут не так і давно, але я вже встиг побачити 2 океани, відвідати столицю США,  місто Вашингтон, а також штат Вашингтон та місто Сієтл:))

Хочеться порадити всім студентам – не прогавте шанс поїхати в США! Перебування тут дасть неоціненний досвід, який знадобиться в майбутньому!

І на сам кінець, знайте, що все залежить від вас самих!

Друзі, наближається час, коли ви матимете співбесіду у посольстві США.

Рекомендуємо вам до перегляду відео презентацію, що була зроблена Посольством США у Києві спеціально до старту співбесід на програму. Цього року співбесіди почнуться 17 лютого і будуть тривати до 29 травня.

Слідкуйте за подальшими новинами для того щоб бути в курсі.

Коли зимові свята вже на носі, що може бути приємніше, ніж влаштуватися у затишному кріслі з чашкою гарячого шоколаду і найкращою різдвяною історією усіх часів – ‘A Christmas Carol’ Чарльза Діккенса?

• Читайте або завантажуйте онлайн на Lit2Go –http://etc.usf.edu/lit2go/160/a-christmas-carol/
• BBC Podcasts – повне оповідання, начитане ірландським актором Аланом Смітом у серії з 9 подкастів; так само можна відразу слухати онлайн чи зберегти на потім –http://www.bbc.co.uk/podcasts/series/xmascarol
• А ось аудіозапис сценічних читань “Різвяної пісні” за участю фантастичного Ніла Геймана – https://soundcloud.com/brainpicker/neil-gaiman-reads-charles
• Для викладачів англійської ми розробили цілий урок, присвячений героям оповідання Діккенса і традиціям святкування Різдва –http://www.teachingenglish.org.uk/dickens/a-christmas-carol

UnixCenter.USA Мы объявляем о начале отличной акции для тех, кто хочет, с одной, стороны сэкономить, с другой, подарить радость другу.

Мы предлагаем группе из 5 студентов зарегистрироваться на участие в программе, оплатить первый взнос, и дать возможность еще одному вашему другу получить программу почти бесплатно! Ему останется оплатить вакансию, визу, авиабилет. Все!

Звоните и получите детали! Регистрация только по адресу г. Киев, ул.Васильковская 18, офис 2!

Акция бессрочная и открыта до конца набора на сезон 2015 года.

 

Подайте заявку on-line на сайте уже сейчас.

 

RU DE ENUZ
error: Content is protected !!