summer work and travel usa

Всім привіт!

Мене звати Богдан. Я студент Прикарпатського університету(м. Івано-Франківськ.). Хочу поділитися з вами своїми враженнями від поїздки до США.
Чому я вирішив взяти участь у програмі Work and Travel USA?
Просто мій старший брат брав участь у програмі у 2012 році. Його розповіді стали основною причиною чому я вирішив взяти участь у програмі 2015 року. Мені хотілося побачити на власні очі одну з найбільш розвинутих країн світу, їх рівень життя, їх культуру. І, звичайно, удосконалити свою англійську. І ось я опинився в США. За сотні миль від рідної домівки. Працюю різноробочим (роблю все, що скажуть, і Housekeeper, Dishwasher, reception,приходилось навіть не повірите, що робити, сапати грядку) в конференц центрі Virden Retreat center, в містечку Lewes ,штат Delaware, недалеко від Rehoboth Beach на Атлантичному узбережжі. Наголошую, на Атлантичному узбережжі:)) До океану 5 хв їзди на велосипеді:)

Всі працівники – американці, так що за 2 місяці з англійською вже проблем немає, хоча спочатку було доволі важко порозумітися з ними:)
Порада тим хто збирається їхати в США, будьте готовим працювати без вихідних. Ось я, наприклад, працював 3 тижні без вихідних. Тому потрібно бути готовим “пахати”.
Робота роботою, але потрібно і відпочивати,і подорожувати:)) Rehoboth beach – місто для молоді, тому тут завжди знайдеться, що робити:)) Ну і хоча я тут не так і давно, але я вже встиг побачити 2 океани, відвідати столицю США,  місто Вашингтон, а також штат Вашингтон та місто Сієтл:))
Хочеться порадити всім студентам- не прогавте шанс поїхати в США!
Перебування тут дасть неоціненний досвід, який знадобиться в майбутньому!
І на сам кінець, знайте, що все залежить від вас самих!

error: Content is protected !!