49 euro ticket

Літом 2022 року в Німеччині був популярним квиток “9-Euro Ticket”.

Завдяки ньому жителі Німеччини, в тому числі українці, мали можливість подорожувати по всій Німеччині за допомогою будь-яких видів громадського транспорту, окрім потягів IC/ICE, і коштувало це лише 9 євро на місяць.

Єдиним мінусом було те, що дана пропозиція тривала лише три місяці і закінчилася вона у вересні цього року.

Але Німеччина прийняла рішення продовжити дану акцію, проте з деякими змінами.

З 1 січня 2023 року уряд Німеччини вводить квиток за 49 євро.

Даний квиток буде доступний в електронному варіанті і буде у вигляді підписки. Щомісяця вартість квитка буде автоматично зніматись з рахунку людини, поки вона не скасує дану підписку.

Діяти дані квитки будуть, так само як і квиток за 9 євро, по всій території Німеччини.
Ви матимете змогу користуватися усіма видами громадського транспорту (місцеві та регіональні потяги, автобуси, метро та трамваї) за виключенням швидкісних потягів класу IC/ICE.

Чи вигідний даний квиток?

Незважаючи на те, що даний квиток є майже в 5 разів дорожче за квиток 9 євро, його вартість все одно залишається значно нижчою ніж вартість місячних квитків від регіональних транспортних компаній Німеччини.

За статистичними даними у 2021 році в середньому квиток на місяць вартував 80 євро для жителів Німеччини, а у Гамбурзі він коштував 112 євро/міс.

Чи будуть додаткові знижки?

На даний момент не планується жодних додаткових знижок на квиток 49 євро. Але діти до шести років матимуть право їздити безкоштовно разом з власником даного квитка.

error: Content is protected !!