Потрапити в США, бути в оточенні американців, завжди було моєю мрією.

Work and Travel USA це те, що я обрав для реалізаціі своєї мрії. Мені порекомендували агенцію UNICS і, Слава Богу, все пройшло набагато краще, ніж очікувалось і я в Ocean City, Maryland! Величезна подяка  команді :)Це найкраща агенція, рекомендую всім,хто хоче БЕЗ  ПРОБЛЕМ реалізувати чудове літо в своєму житті!
Працюю в МакДональдсі. Багато хто говорив,що важко буде працювати, постійно busy, але це не так, якшо ти любиш працювати. Працювати в McDonald’s – задоволення. Прекрасні менеджери і чудова атмосфера!
Проживаємо в апартменті (14 людей). Насправді це не важко, бо майже весь час 70% людей на роботі. Тому , все Оk. Умови проживання – може бути )
До програми Work&Travel я вже мав можливість спілкуватися з американцями протягом декількох років, тому особливих вражень вже не було, звик. Вони відкиті, раді допомогти, дружні і чудові люди.
Для тих,хто хоче прийняти участь, я рекомендую по-перше, вчіть English as much as you can. Це вам дуже допоможе і ви зможете бути попереду всіх . По-друге, потрібно брати не менше, ніж $650 на початок, бо можуть виникнути незаплановані витрати :-(. Далі, другу роботу шукайте зразу, не чекайте social security (примітка: номер соціального страхування. Необхідний для роботи в США) , більшість роботодавців візьмуть вас і без нього, якщо ви пообіцяєте ,що принесете його в найблищий час.
Старайтесь знайти роботу у ресторанах, кафе , готелях, всюди, де є чайові та їжа. Економія + free food . Important !

Найголовніше, плануючи відвідати США, завжди майте ціль…)
Всього найкращого!

error: Content is protected !!