Привіт!
 
Поїхати в Америку була моя дитяча мрія 🙂
 
Цього року я тут вже 2 раз!
 
Живемо з друзями коло океану, працюємо, відпочиваємо.
 
Житло в нас супер, всі умови. В хаті живе 13 чол. Є казахи, чехи і українці, само собою))
 
Працюю в Данкін Донатс і Боут Хауз (ресторан). На роботі всі дружелюбні, веселі. Знайшла купу нових друзів!
 
Приїжджала б сюди щоліта)))
 
Дякую Юніксу за допомогу та Summer Work and Travel USA 🙂
RU DE ENUZ
error: Content is protected !!