Нижче зібрані особливості німецького менталітету, аби студенти, що їдуть на роботу до Німеччини, не втрапили в неприємну ситуацію під час спілкування та роботи з німцями. Насправді, достатньо бути ввічливим та поважати культуру іншої країни, але все ж переглянь про все детальніше:)

Про німецькі якості

Прямолінійність. Жоден німець не буде м’яко натякати або обходити питання десятою дорогою. Вони запитають або скажуть “у лоб”, що дивно: вони не чекатимуть того самого від інших національностей.

Пунктуальність. Насправді, самі німці часто спізнюються на роботу, але якщо студент з іншої країни дозволить собі спізнення – до студента ставлення може різко змінитися.

Шанобливе ставлення до власного здоров’я. Німці не займаються самолікуванням і радше з найменшого приводу відвідають лікаря. Щодо вірусу – вони поважають громадянський порядок і шанують не тільки своє здоров’я. а й здоров’я всієї нації.

Прогресивність та толерантність. Німеччина – багатонаціональна країна, щороку приймає велику кількість мігрантів. Німецький менталітет – це про толерантність до усіх груп людей та меншинств, а толерантність – це про прогресивність.

До чого треба бути готовими?

До роботи. Німці вимагають якісної роботи в чітко обмежених часових рамках. Якщо робочий день складає 7 годин, будьте ласкаві, виконуйте обов’язки, за які вам платять близько 300 грн./год. Справедливо?:)

До поваги до себе. Так, німці приймають мігрантів. Але вони чекають від представників інших національностей поваги до культури, звичаїв, менталітету, а, найголовніше, – мови. Німцям дуже імпонує, коли люди вивчають німецьку мову і говорять нею:)

До дотримання законів. Напевно, саме через це у Німеччині гарно функціонують усі структури, а на вулицях чисто і охайно.

До чистоти. Цей пункт частково стосується попереднього і частково німецької педантичності.

До субординації. Друг-німець у вільний час буде колегою-німцем у робочий час – і не інакше.

Бажаємо вдалої роботи у Німеччині!

error: Content is protected !!