Щоб дати відповідь на це питання, нам слід звернутися до самих німців – вони точно знають, чим зайняти себе у вільний час поза стінами дому.

Кожного охочого розбавити робочі будні на свіжому повітрі чекає неймовірна кількість заходів та екскурсій під відкритим небом: у місті чи за його межами.

У місті

Однозначно, усі рекомендації падатимуть на великі міста: Берлін, Гамбург, Мюнхен, Франкфурт-на-Майні, Кельн і т.д., так як саме там viel los (багато чого відбувається).

Екскурсія містом:

– пішохідна;
– автобусна;
– велосипедна;
– на човні або байдарках (наприклад, річкою Шпрее);
– сігвей – ідеально підходять для вивчення міст Німеччини.

Безперечно, вивчати культуру іншої країни, гуляючи містами, – це гарна і стара традиція усіх туристів, однак поза мегаполісами, у малих містечках та на природі можна відкрити для себе набагато більше активностей, цікавинок та незвичних місць у Німеччині.

На природі

1. Замки і фортеці

Німеччина славиться також своїми величними середньовічними замками. Якщо вам до вподоби історичний контекст Німеччини – то вам сюди: у замках ви побачите колекції лицарських обладунків, зброї, прикрас та тогочасного одягу та інших елементів життя та побуту прадавніх німців. Серед найвеличніших та найпопулярніших замків можна виділити:

2. “Саксонська Швейцарія”

Так, це у Німеччині. Окрім того, що на території цього національного парку розміщена фортеця Кьонігштайн, сама територія вистелена лісами, пагорбами і пригірками, відкривається вражаючий панорамний вид на річку Ельбу, також можна зустріти величні скелі та водоспади. Це варто бачити!

3. Шварцвальд

Шварцвальд, а дослівний переклад – “чорний ліс” – це не просто хвойний ліс. На його величезній території є озера, водоспади, прекрасні річкові ландшафти, тут живуть кабани, рисі та соколи. Окрім п’янкого свіжого повітря Шварцвальд славнозвісний тим, що тут можна скуштувати однойменний вишневий торт – гордість Німеччини, побачити казкові будиночки, послухати німецькі міфи та легенди та привезти звідси з собою годинник з зозулею.

Ще

І, на додаток, – список речей, що необхідно зробити в Німеччині та пункти, про які не знають туристи.

1. Гастротур. Побувавши в Німеччині, радимо звернути увагу на національні страви та напої – пиво, ковбаски Сurrywurst, найрізноманітніші страви з картоплі (Kartoffelnsalat, Kartoffel Knödel).
2. Відвідати музей автомобілів. Німеччина славнозвісна такими марками автомобілів як Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Volkswagen, Porsche.
3. Побувати біля Берлінської стіні, а саме – прогулятися вздовж галереї.

4. Парк Кромлау. Окрім гарної природи, у цьому парку можна зустріти базальтові природні споруди, круглий міст, вузькоколійний поїзд, яким можна проїхатися парком, та рододендрони.

5. Приморські містечка. Німеччину омивають два моря – Північне та Балтійське, а містечка, що розташовані вздовж них виглядають казково, вони не перевищують у висоту 3 поверхи, довкола обсаджені квітами, а самі всі світлих кольорів. Сюди неодмінно потрібно приїхати влітку на відпочинок!

error: Content is protected !!