робота в німеччині для студентів

Починаючи з 10.10.2021 Україна потрапила до списку країн з високим рівнем захворюваності. Тому кожен, хто в’їжджає до Німеччини з України, обов’язково має надати один з наступних документів:

•  Сертифікат про повну вакцинацію
•  Довідка про одужання
•  Негативний тест на корону

Також УСІМ перед в’їздом (приблизно за тиждень) потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО зареєструватися на сайті https://www.einreiseanmeldung.de/#/. Є можливість обрати російську мову для інтерфейсу, проте данні вносити англійською або німецькою.

ВАКЦИНАЦІЯ

1. Вакцина має бути зі списку на сайті Інституту ім. Пауля Ерліха – BioNTech (Pfizer), Moderna, AstraZeneca, Johnson & Johnson. CoronaVac – НЕ ПІДХОДИТЬ.

2. Остання доза має бути отримана мінімум за 14 днів до в’їзду.

3. НЕ потрібно сидіти на карантині.

ДОВІДКА ПРО ОДУЖАННЯ

1. Одужання мало відбутись не раніше 28 днів та не пізніше 6 місяців до моменту від’їзду.

ТЕСТ

1. ПЛР-тест на раніше 72 годин до моменту від’їзду.

2. Тест на антигени на раніше 48 годин до моменту від’їзду.

3. Результат тесту має бути німецькою, англійською, французькою, італійською чи іспанською у паперовій формі або в цифровому вигляді.

4. Після в’їзду потрібно буде провести 10 днів на карантині. Карантин передбачає, що ви негайно приїдете в місце де буде проходити самоізоляція та не покидатимете це місце протягом усього карантину. НЕ МОЖНА виходити навіть в магазин за продуктами.

5. Можливе скорочення терміну карантину до 5 днів, після отримання негативного тесту на корону. Тест НЕ безкоштовний.

ШТРАФИ

Розмір штрафу за порушення карантинних правил може варіюватися в залежності від землі.
Наприклад, в Баварії за відсутність тесту або попередньої реєстрації штраф складає мінімум 250 євро, а для українців буде значно вищим, оскільки ми приїжджаємо з території з високим рівнем захворюваності.

Порушення карантину може призвести до штрафу або позбавлення волі на строк до 2 років. Кожному, хто порушує карантинні зобов’язання і тим самим поширює хворобу, може загрожувати навіть тюремне ув’язнення на строк до 5 років.

Згідно закону про запобігання поширення інфекції (Infektionsschutzgesetz) Вас можуть попросити пройти медичне обстеження або надати інформацію стосовно Вашої особи, деталей подорожі, осіб з якими контактували. Порушення цього закону вважається адміністративним правопорушенням, що карається штрафом до 25 000 євро.

error: Content is protected !!