Що це взагалі таке?

Das Gesundheitszeugnis – це зошит, у якому вказується результат медкомісії, що ти володієш знаннями про основи роботи в закладах громадського харчування та санітарні норми.

Ось так він зазвичай виглядає

Для чого це мені потрібно?

Перш за все, це потрібно роботодавцеві. Він не зможе допустити студента до роботи, якщо у нього не буде цього сертифіката, так як до закладів харчування часто навідуються спеціальні органи, що перевіряють, чи безпечно тут їсти, чи всі готують митими руками і так далі.

Роботодавець не може слідкувати за студентом 24/7, тому отримання сертифікату є важливою умовою для того, щоб почати роботу.

Де і як його отримати?

Роботодавець організовує трансфер до медичного закладу працівникові/групі працівників, де в окремому кабінеті студенти дивляться відео-презентацію.

У ній перераховуються правила. яких необхідно притримуватися під час роботи в закладах харчування (наочно демонструється усе, що потрібно робити і що суворо заборонено), і заповнюють анкети.

Хто платить за його отримання?

Самі студенти, що зацікавлені у роботі в Німеччині – це коштуватиме 29 Євро (у рахунок заробітньої плати). Але інколи роботодавець сам несе ці витрати.

error: Content is protected !!