Нижче розміщуємо детальну інформацію про роботу на заправках від Діани:

“Дана ваканція включає в себе різну роботу. Це магазин, кафебар, середня каса, кухня та ресторан. Зазвичай один працівник закріплений протягом місяця на певній локації, проте періодично можуть ставити зміни й на інших місцях.

Працюючи в магазині, потрібно пробивати на касі товар з магазину, сендвічі та випічку, готувати й видавати каву, підтримувати порядок на полицях.

Зміна на кафебарі включає приготування кави, чаю, гарячого шоколаду на професійних машинах та проведення оплати на касі.

На середній касі потрібно пробивати їжу, яку клієнти отримали на кухні та інколи допомагати на касі кафебару.

Зміна на кухні передбачає допомогу в приготуванні страв, приймання замовленнь та видача їх клієнтам.

На зміні в ресторані необхідно підтримувати чистоту в залі, завантажувати посудомиючу машину та слідкувати, щоб та всіх локаціях був у наявності чистий посуд. Також, якщо є час, допомагати колегам з їх процесами.

Крім того є зміна на 5.30 де необхідно до відкриття підготувати та виставити фрукти, соки, йогурти, сендвічі та підтримувати їх наявність протягом зміни, а також допомагати, за необхідності, на інших локаціях.

Основний час змін: з 5.30 до 14.00 та з 14.00 до 22.30. Інколи можуть затримувати або відпускати раніше.

Протягом робочого дня є одна пауза тривалістю 30 хв, зазвичай через 3,5-4 год від початку зміни. На перерві можна брати будь-яку їжу та напої, які готують в ресторані, в необмеженій кількості.”

error: Content is protected !!