Ми допоможемо студентам заповнити заявку та зібрати необхідні документи на повернення податків без передплат за послуги.

До слова, варто почати з того, чому вони взагалі лишаються в Німеччині, навіщо повертати податки та в якому розмірі їх можна отримати назад.


Скільки студенти віддають німецькій державі?

Учасники програми  будуть сплачувати податок на заробітну плату у зв’язку з тим, що це необхідна процедура легальної і прозорої зайнятості. Оподаткування в Німеччині прогресивне, іншими словами, чим вищий дохід, тим вище ставка податку. Податкові ставки в Німеччині варіюються від 14% до 45%. Студенти сплачують орієнтовно 14 відсотків щомісяця, так як зазвичай отримують мінімальну заробітну плату.


Чому податки повертаються?

Так як студенти працюють сезонно, за біометрикою – період до 90 днів, а після – повертаються у свою країну, сплачені німецькій державі податки не мають працювати на жителів цієї країни, вони мають повернутися тому, хто їх сплатив, якщо його постійне місце проживання – в Україні.


На яких умовах можна отримати сплачені податки назад?

Податки у 100-відсотковому розмірі (не враховуючи вартість послуг та комісії банків за грошові перекази) можна повернути за умови, що студент заробив в Німеччині до 8 тис. Євро і отримував в Україні за той самий рік дохід до 2 тис. Євро.


І головне: скільки я можу повернути?

Ми повертали податки у розмірі від 40 до 1200 Євро, зазвичай це 400-500 Євро.

У будь-якому випадку, ми можемо назвати попередньо суму, яку ви зможете повернути. Для цього необхідно надіслати нам фото або скан документа  Lohnsteuerbescheinigung, ваш роботодавець зобов’язаний видати його разом із заробітною платою або надіслати поштою згодом.

У цій статті ми розповідаємо про те, як уникнути непотрібних проблем та успішно повернути свої податки з Німеччини і даємо практичні поради тим студентам, що мають труднощі з отриманням  Lohnsteuerbescheinigung.


Популярні питання

Чи плачу я (клієнт) вам щось наперед?

Ні, ми беремо за послугу  після і лише у випадку вдалого повернення коштів. 

Чи укладається між нами угода?

Так, угода є частиною анкети (остання сторінка), яку клієнту треба заповнити та підписати.

Скільки триватиме процес повернення?

4-6 місяців.

Скільки коштують послуги?

За роботу ми візьмемо 14% від суми податків але не менше ніж 89 євро.

Яким чином клієнт отримає податки?

Кошти будуть переказані на рахунок клієнта в банку. В євро або у гривні. Тут можна дізнатися інформацію про онлайн-рахунок німецького банку. Банківський переказ оплачується із отриманих податків і коштує 15 євро. Зверніть увагу, що банк отримувач також може взяти комісію за послуги.

Можна дізнатися відгуки про вашу роботу?

Декілька відгуків на нашій сторінці Фейсбук.

error: Content is protected !!