Відповіді на популярні запитання щодо WORK AND TRAVEL USA 2024.

Набір на програму 2024 року почнеться у Вересні.

Відповіді на найбільш популярні питання щодо Work and Travel USA.

Чи відбулася програма 2023 року? Як війна вплинула на програму?

Програма 2023 року відбулася.
Усім нашим учасникам вдалося отримати американську візу та вирушити до США. Так, процес було ускладнено війною, а візові співбесіди проводилися закордоном.

Які підсумки візових співбесід сезону 2023 року?

Усі наші учасники які проходили візові співбесіди, отримали візи. Цього року візові співбесіди проводилися в різних країнах Європи, а Консульство США в Києві не працювало.

Як оцінити мої шанси отримати візу до США?

Через те, що ми отримуємо чимало подібних запитань, ми розробили онлайн тест, мета якого допомогти зорієнтуватися учаснику щодо своїх шансів. Пройти тест.
В цілому ж об’єктивно оцінити шанси учасника на візу до США є досить складним завданням. Ми дуже обережно ставимося до будь-яких прогнозів щодо цього.

Чи безпечно брати участь у програмі в умовах пандемії?

Досвід 2021 та 2022 років показав, що участь є безпечною. Усі учасники програми пройшли вакцинацію до прибуття в США. Більше актуальної інформації про ситуацію з COVID 19 та її вплив на програму можна прочитати у нашого Спонсора тут.

Чи можна оформитися на програму Work and Travel USA студенту не з Києва?

Так. Для оформлення на програму студенту не обов’язково відвідувати наш офіс в Києві. Зареєструватися можна віддалено. Потрібно лише зв’язатися з нами і договір буде відправлений поштою (Новою поштою). Просимо звернути увагу, що доставка договору має бути оплачена отримувачем.

Фактично, студентам з інших міст потрібно буде відвідати Київ лише один раз для проходження співбесіди в посольстві США.

Я хочу брати участь у програмі. Що мається на увазі під реєстрацією на програму?

Під реєстрацією на програму ми маємо на увазі підписаня Договору між учасником та агенцією Юнікс, а також оплата учасником першої частини від вартості програми. Лише це гарантує місце для участі у програмі.

Чи є у вашої агенції ліцензія на цей вид діяльності (працевлаштування за кордоном)?

Так, ми отримали ліцензію на посередництво у працевлаштуванні за кордоном від Державної служби зайнятості. На вимогу вона може бути надана для ознайомлення.

Як юридично зареєстрована ваша агенція?

Центр кар’єри “Юнікс” це торгова марка, яку ми використовуємо. Юридично ми працюємо як ФОП (фізична-особа підприємець).

Який у вас досвід роботи по програмі Work and Travel USA?

Ми відправляємо студентів по цій програмі з 2011 року. Наші працівники самі були учасниками програм обміну до США.

Що таке Work and Travel USA?

Це назва програми обміну для студентів у США. Програма дозволяє українським студентам відвідати США протягом своїх літніх канікул. Студенти мають право на роботу та вільне пересування територією США протягом програми. Програма є найбільшою програмою обміну в Україні.

Що потрібно зробити для участі у Work and Travel USA?

Вам для початку варто ознайомитися із умовами участі у програмі (вимогами, ціною, датами програми). Далі просто зателефонуйте або напишіть нам і відвідайте наш офіс для підписання договору (або ми можемо зробити це дистанційно).

Чи можна брати участь в програмі Work and Travel USA студенту, якому ще не виповнилося 18 років?

Так, оскільки оформлення на програму триває близько 6 місяців, то ми можемо оформити 17-ти річного студента на програму. Але на момент прибуття в США студенту повинно бути вже 18 років.

Чи можуть брати участь студенти 1 (першого) курсу?

Так, можуть. За умови, що на момент виїзду в США їм виповниться 18 років.

Чи окупиться участь у програмі Work and Travel USA?

Так. Ми в цьому абсолютно впевнені. Щороку ми проводимо опитування наших учасників щодо їх задоволення фінансовими результатами програми. Жодного разу ми не мали відповіді, що хтось з наших учасників не повернув витрачені на програму Work and Travel USA гроші.

Чи готуєте ви студентів до співбесіди у Посольстві США по програмі Work and Travel USA?

Так, ми проводимо цілий ряд тренінгів для наших учасників щодо підготовки до співбесіди, адже це дуже серйозний захід. Ми ділимося найкращими практиками та інформацією щодо співбесіди, питань, які ставлять, граємо в ігри для імітації співбесіди.

Чому ви відмовляєте в реєстрації студентам останнього курсу?

На жаль, досвід показує, що студенти останнього курсу практично не мають шансів отримати візу до США за програмою.

Що включає в себе вартість програми Work and Travel USA  і які послуги не включені і потребують додаткової оплати?

Наступні послуги будуть включені у вартість програми:

 • забезпечення апліканта вакансією для роботи в США;
 • оформлення документів для отримання форми (DS 2019) на участь у програмі;
 • підготовка документів для подачі в посольство США;
 • тренінг апліканта перед співбесідою у Посольстві США;
 • заповнення посольської анкети і запис на співбесіду;
 • допомога в купівлі авіаквитків;
 • допомога в підготовці до виїзду в США;
 • надання письмових довідок для ВНЗ;
 • допомога протягом перебування учасника в США;
 • допомога в поверненні податків сплачених у США.

Учасник додатково оплачує:

 • співбесіду в посольстві США (160 дол. США);
 • авіаквиток в обидві сторони (приблизно 600 дол.США);
 • трансфер з аеропорту до місця роботи (100 дол. США, якщо цього вимагатиме його вакансія).

Коли потрібно платити перший внесок по програмі Work and Travel USA?

Перший внесок робиться при підписанні договору на участь у програмі. Скажімо, ви прийшли на реєстрацію 10 жовтня, ознайомилися із умовами програми і готові підписати договір – ви можете одразу робити перший внесок.

Чи допомагає ваша агенція вирішити питання із достроковою здачею сесії?

Ні. Будь-які питання, які стосуються навчання в Університеті та дострокової здачі екзаменаційної сесії учасники повинні вирішувати самостійно. Наша агенція не має жодного впливу на ВНЗ.

Як вирішували питання із літньою сесією учасники попередніх років?

Із досвіду попередніх років можна сказати, що існує декілька способів: особисто домовитись із викладачами літнього семестру про умови дострокової здачі екзаменів; перенести сесію на осінь.

Чи маєте ви офіси в регіонах?

Так. Ми маємо офіси, де можна отримати консультацію та зареєструватися на програму, у Тернополі, Хмельницькому, Луцьку, Полтаві, Черкаси. Напишіть чи зателефонуйте нам і ми повідомимо їх адреси.

Який рівень англійської мови необхідний для участі в програмі Work and Travel USA ?

Кожен студент буде проходити співбесіду англійською мовою із представником агенції перед підписанням договору на участь у програмі. За результатами цієї співбесіди ми будемо приймати рішення чи брати студента на програму.
До моменту співбесіди для отримання візи в Посольстві США (березень 2023 року), учасник повинен добре розуміти на слух англійську мову і вміти відповідати на питання. Ми всіляко вітаємо роботу учасника програми над своєю англійською. Для перевірки своїх знань, Ви можете пройти ось цей тест http://www.cambridgeenglish.org/test-your-english/adult-learners/

Які види робіт очікують учасників програми Work and Travel USA?

Учасники працюю на сезонних, студентських роботах (ресторанах, готелях, магазинах, парках атракціонів, ігрових кімнатах, фаст фудах, кав’ярнях). Робота не передбачає досвіду або особливих здібностей, а роботодавці самі навчають всьому необхідному. Учасник може працювати касиром, працівником кухні, прибиральником готельних номерів, продавцем-консультантом, працівником парку і т.д. Заробітна плата починається від 10 дол на годину.

Чи шукаєте ви вакансії на замовлення в будь-якому штаті США?

Ні, не шукаємо. Ми маємо постійних та перевірених роботодавців від наших партнерів практично в кожному штаті і щороку відправляємо студентів саме туди.

Хто зустріне студентів по прибуттю в США? Чи надається трансфер?

На більшість з вакансій, які ми пропонуємо студентам, діє послуга трансферу з аеропорту до місця роботи. Трансфер оплачується додатково, більше того, якщо студент отримав вакансію, яка передбачає трансфер то ця послуга є обов’язковою і студент не зможе відмовитися від неї. Трансфер коштує $ 80-90. В інших випадках студент сам дістається до місця роботи. Ми допоможемо спланувати йому поїздку.

Де проживають учасники програми? Чи надає роботодавець житло і хто його оплачує?

Більшість учасників від нашої агенції забезпечені житлом. Житло або ж надається роботодавцем або ж нашими партнерами в США. Але, іноді, житло доводиться шукати самим учасникам. В цьому ми їм активно допомагаємо. Оплата житла проводиться самими учасниками програми. Ознайомитися з враженнями учасників програми про житло можна тут

Яка тривалість програми Work and Travel USA?

Студенти можуть брати участь в програмі в період з 6 Травня по 6 Вересня. Вони самі визначають коли зможуть почати програму але мають також підлаштовуватися під вимоги роботодавців. Також вони самі можуть зупинити програму в будь-який момент.

Чи можна поїхати з друзями, працювати на одній роботі і жити разом?

Теоретично, так, але краще бути готовим до того, що, можливо, доведеться працювати або жити окремо (нічого в цьому страшного немає, навколо буде багато студентів з України) оскільки може статися, що не всі друзі зможуть пройти співбесіду із одним роботодавцем, когось буде відсіяно.

Чим займаються учасники Work and Travel USA в США в свій вільний час?

Велику частину часу учасники програми проводять на роботі і вдома. Вільний час учасники організовують самостійно. Часто, наші партнери пропонують поїздки в парки розваг (наприклад Six Flags), подорожі (найпопулярнішими напрямками є Niagara FallsWashington DCNew York City).

Чи має студент можливість подорожувати після закінчення програми, якщо програма закінчується одночасно із візою? Де можна про це дізнатися?

Студент має право на перебування у США після завершення візи. Для цього він має 30 днів. Про це правило можна прочитати за цим посиланням https://j1visa.state.gov/basics/common-questions/

Чому ваша агенція займається цією програмою?

Ми займаємося цим тому що нам дуже подобається робити людей щасливими. Ми отримуємо задоволення від щастя наших студентів. Ми обожнюємо переглядати їх фотографії із США у соціальних мережах та підписи до цих фотографій.

Ми віримо, що відкриваючи для наших студентів США ми робимо свій внесок у розвиток країни та робимо цю планету кращою :-).  Долучайтеся!

Напишіть нам і ми розповімо ще більше!

error: Content is protected !!