Повернення податків із Німеччини за 2018-2021 роки

Надсилаємо документи до Німеччини кожного місяця!
Працюємо в звичайному режимі. З міркувань безпеки, просимо надавати документи виключно поштою та утриматись від особистих візитів до офісу. Для консультацій використовуйте телефон, пошту або Viber.
Зараз ми приймаємо документи на повернення податків за 2018, 2019, 2020 роки.

Зверніть увагу, що наступний пакет документів до податкової Німеччини, ми будемо надсилати  24 Грудня 2021 року. 

Чи можна вже подавати документи за роботу у 2021 році?

Ні. Подача заяв на повернення податків за роботу у 2021 році почнеться з Січня 2022 року.
Якщо ви хочете отримати повідомлення про старт прийому документів, заповніть форму зворотнього зв’язку внизу цієї сторінки. Ми напишемо вам на ел.пошту у Січні 2022 року, повідомимо умови та перелік необхідних документів.

Чи багато потрібно часу щоб зібрати документи?

Усі документи можна зібрати, заповнити і надіслати нам за 1 день.

Де можна почитати відгуки про вашу роботу?

На нашій сторінці Facebook та Google Business можна знайти відгуки реальних людей і написати їм.

Повний перелік документів, які необхідно надати для повернення податків з Німеччини:

Просимо звернути увагу, що подані документи назад не повертаються.

Я хочу зібрати усі документи самостійно і надіслати вам. Що потрібно зробити?

Вам дійсно не обов’язково писати нам та попереджати про намір подати документи на повернення податків.
Ви можете зібрати усі документи самостійно.
Ось, що вам необхідно зробити.

Крок 1. Отримайте від роботодавця   Lohnsteuerbescheinigung ( як отримати та чому це важливо). У разі відсутності/неможливості отримати Lohnsteuerbescheinigung , надайте копію Abrechnung за останній місяць роботи (Abrechnung це виписка по заробітній платі за 1 місяць).

Крок 2. Заповніть та підпишіть цю аплікаційну форму (завантажте анкету на повернення податків за цими посиланнями   2018, 2019, 2020 ).
Будь ласка, заповнюйте на комп’ютері.
Анкету можна друкувати в “чорно-білому” варіанті.
Зразок заповнення  форми тут, а інструкцію щодо заповнення тут (рекомендуємо ознайомитись).

Крок 3. Отримайте довідку про доходи в Україні за увесь рік (той в якому Ви працювали в Німеччині), перекладіть її на німецьку мову та завірте печаткою (це можна замовити у нас за 250 грн. Оплата після виконання перекладу. Надсилайте документи мінімум за 3 дні до дати відправки документів в Німеччину). Довідку про доходи можна також отримати онлайн (тут детальніше).

Крок 4. Зробіть копію першого розвороту закордонного паспорту.

Крок 5. Занесіть усі документи до нашого офісу або надішліть їх Новою поштою/Укрпоштою із доставкою на адресу нашого офіс. Отримувач Максим Корягін, номер телефону 095 794 12 45. Не надсилайте документи на відділення, лише на офіс.

Ми повідомимо вас ел.поштою про отримання документів.

Просимо звернути увагу, що отримані документи ми не повертаємо назад.

Скільки коштують ваші послуги?

За повернення податків із Німеччини ми стягуємо 14% від суми податків але не менше 89 євро. Аплікант не платить за наші послуги наперед, а лише у разі успішного повернення податків. Якщо аплікант хоче повернути податки за 2 чи 3 роки, то ми візьмемо зазначену вище оплату за кожен рік. Один рік дорівнює одній оплаті.

Які ще витрати на мене очікують при поверненні податків з Німеччини?

Окрім комісії за наші послуги, з податків також оплачується банківський переказ (від 25 до 50 євро залежно від банку). Ми рекомендуємо вказувати рахунки в банках в Європі, за наявності. Перекази на ці рахунки будуть дешевшими за перекази на рахунки в українських банках.
Також, ви матимете витрати на переклад та завірення довідки про доходи в Україні.

Як мені можна зекономити кошти збираючи документи? Які поради ви дасте?

1.Подавайте документи одразу за декілька років (наприклад, якщо ви працювали у 2018 та 2019 роках). Ви зможете зекономити кошти на банківському переказі (SWIFT платіж), при отриманні податків на свій рахунок, сплативши комісію 1 раз за 2 роки.
2. Якщо ви вирішили скористатися порадою №1 тоді й довідку про доходи в Україні беріть на 1-му бланку за 2 роки одразу. Ви зможете зекономити кошти на перекладі довідки на німецьку мову та його завіренні.
3. Надсилайте готові пакети документів до нашого офісу разом із друзями/колегами та економте на пересилці документів Україною.

Яким чином перераховуються гроші в Україну? Скільки це коштує?

Гроші будуть перераховані на рахунок апліканта в банку. На 3-тій сторінці анкети аплікант вказує реквізити свого банківського рахунку. Апліканту потрібно відкрити рахунок в Євро і внести дані в анкету. Банківський переказ буде оплачено з повернутих податків.
Вартість переказу напряму залежить від розташування банку. За переказ на рахунок в українському банку комісія складе 40-50 євро.
Ми рекомендуємо вказувати рахунки, що відкриті в європейських банках (якщо ви маєте такий рахунок). Переказ в такі банки будуть дешевші за переказ в Україну.

Я хотів би щоб кошти прийшли на рахунок мого друга/родича/інше. Чи це можливо?

Просимо звернути увагу, що через велику кількість проблем із переказами коштів на рахунки друзів/родичів, ми надсилаємо кошти виключно на рахунки осіб, які повертають свої податки. Перекази на рахунки третіх осіб є неможливими.
Відкрити рахунок в банку (в євро) є простою процедурою, що займає 15 хвилин.

Я не маю частини документів/ не знаю де взяти довідку про доходи/ маю іншого роду проблеми із документами

Зверніться до нас за консультацією. Ми маємо багатий досвід вирішення ситуації при зборі необхідних документів.

Я був студентом і працював в Німеччині лише 2 місяці. Чи варто мені подавати документи на повернення податків ?

90% наших клієнтів є (були) студентами, які проходили практику чи мали тимчасову роботу в Німеччині. Практично усі вони мали податки і отримали їх.

Я працював у Німеччині з Грудня 2018 по Лютий 2019 року. Я маю заповнювати 1 анкету чи 2 (за 2018 та 2019 роки)? Як щодо плати за послуги в цьому випадку?

Ви працювали в двох податкових роках (співпадають з календарними роками), тому повинні заповнювати дві анкети, на кожен з років.Плата за послуги буде стягуватися нами за кожен з цих років. 

Я оформлювався на роботу до Німеччини через іншу агенцію, а не через вашу (Юнікс). Чи можу я звертатися до вас для повернення податків?

Звичайно. Ми працюємо із усіма, хто легально працював у Німеччині у 2018-2021 роках. Немає значення від якої агенції. 

Для чого потрібна довідка про мої доходи в Україні?

Довідка потрібна німецькій податковій. Вони враховують ваші доходи в Україні при калькуляції податкового відшкодування. Теоретично кажучи, якщо ви заробили великі кошти як в Німеччині так і в Україні, вам можуть відмовити у поверненні податків. Тому перед тим як починати збір документів бажано проконсультуватися з нами щодо доходів в Україні та Німеччині.

Я не працював (-ла) в Україні в рік роботи в Німеччині. Отже мені не потрібно брати довідку про доходи?

Довідка про доходи має бути в будь-якому випадку. Німецька податкова вимагає документ, не вірить на слово. Якщо ви не працювали в Україні значить в довідці про доходи українська податкова вкаже про відсутніть інформації про доходи. Це те, що потрібно.

Мої доходи в Україні за рік перевищили 2 тис євро. Я ще можу повернути податки з Німеччини?

Будь ласка, зверніться до нас за консультацією перш ніж почати збір документів.

Який відсоток податків можна повернути з Німеччини?

Якщо ви заробили в Німеччині (за календарний рік) до 8500 євро, ви отримаєте 100% податків назад. Якщо ви заробили більше 8500 євро, надішліть нам фото Lohnsteuerbescheinigung на наш номер Viber 0965802546 і ми  зможемо  порахувати суму, яку можна буде отримати назад.

Де можна перекласти і завірити довідку про доходи?

Ми можемо перекласти і завірити вашу довідку. За цю послугу ми візьмемо 250 грн (оплата одразу після перекладу).

Де я можу отримати довідку про доходи в Україні для повернення податків з Німеччини та чи потрібно її перекладати?

Для повернення податків із Німеччини аплікант повинен отримати довідку про доходи в Україні за той рік, коли він працював у Німеччині. Подібну довідку видає офіс Податкової адміністрації за місцем реєстрації або ж її можна замовити онлайн через кабінет платника податків. Довідка в офісі видається безкоштовно за 3-5 робочих днів. Звертаємо вашу увагу, що довідка повинна містити інформацію про доходи за цілий рік, а не лише за 1-3 квартали. Довідку потрібно перекласти на німецьку мову. Це можна зробити в нас або в бюро перекладів, а сам переклад має бути завірений підписом та печаткою перекладача (або бюро перекладів).Переклад підшивається до оригіналу довідки про доходи.

Як замовити довідку про доходи онлайн через кабінет платника податків?

Будь ласка, ознайомтесь із інформацією на цій сторінці. Незважаючи на те, що така довідка іде без підпису та печатки податкової служби, ми приймаємо її.

Які документи потрібні для отримання довідки про доходи в податковій за місцем реєстрації?

Якщо ви звертаєтеся особисто до податкової за місцем реєстрації, вам потрібно буде мати паспорт та ідентифікаційний код, а також написати заяву.

Чи потрібно брати довідку про доходи, якщо я не працював, наприклад,у 2020 (2019, 2018) році та не мав офіційних доходів?

Довідка необхідна навіть якщо аплікант не мав доходу в Україні протягом року. Довідка має засвідчити цей факт. Німецька податкова вимагає документальне підтвердження. 

Як дізнатися адресу найближчого відділення податкової служби?

За цим посиланням можна знайти перелік та адреси усіх податкових служб України.

Чи потрібно заповнювати анкети на кожен рік роботи у Німеччині?

Так. Потрібно заповнювати окрему анкету на кожен рік роботи.

Я вже пробував повернути свої податки за допомогою іншої агенції (приватної особи) але так і не отримав кошти. Чи можете Ви мені допомогти отримати ці кошти?

Так. Ви маєте право повторно звернутися до податкових органів Німеччини. Ми вам допоможемо. Дійсно, якщо ви не отримали свої кошти протягом 4-6 місяців з моменту подачі документів (дуже рідко термін може бути довшим з об’єктивних причин) вам варто почати ставити питання до агенції (приватної особи) та вимагати пояснень. 

Що може затримати процес повернення податків?

Апліканту важливо розуміти, що уся надана інформація повинна бути актуальною. Наприклад, потрібно вказувати актуальну адресу в Україні для отримання кореспонденції з Німеччини (інколи податкова надсилає паперові листи на які потрібно реагувати).
Якщо аплікант надав абрехнунги (місячні зарплаті виписки) то, не виключено, податкова зробить запит до роботодавця із метою отримати Lohnsteuerbescheinigung (якщо роботодавець не надсилав його) і не буде робити жодних дій поки не отримає відповідь.   

Чи може бути відмовлено у поверненні податків? Які причини цього?

Так. Податкові органи Німеччини можуть відмовити у відшкодуванні податків. Основна причина – отримання протягом фінансового (календарного) року сумарного доходу в Україні більше ніж 2000 євро. Більшості наших клієнтів це не стосується. Також, деякі податкові адміністрації відмовляються повертати податки громадянам України на підставі того, що наша країна не є членом Європейського союзу. На щастя, це поодинокі випадки. 99% наших клієнтів отримуються позитивну відповідь на запит з повернення податків.

Протягом скількох років я можу повернути свої податки?

Ви можете повернути свої податки протягом 4 років з моменту роботи у  Німеччині. Зараз можна подавати заяви на повернення податків за 2018-2020 роки.

Чи обов’язково приходити до Вашого офісу в Києві?

Ні, якщо аплікант з іншого міста, документи можна надіслати поштою. Для повернення податків із Німеччини потрібні лише оригінали документів.

Що буде відбуватися із моїми документами далі?

Після того як ми отримаємо документи, ми перевіримо їй ще раз і надішлемо до податкової адміністрації у Німеччину. Після розгляду податкова адміністрація приймає рішення про відшкодування (або ні) податків.

Чи варто подаватися на повернення якщо працював лише один місяць?

Варто. Навіть якщо вам вдасться повернути  100 євро, процес того вартий. Наголошуємо, ви нічого не платите поки вам не повернуть податки. Ми вираховуємо плату за свої послуги лише якщо Вам повернули податки.

Чи будете ви займатися моїми документами якщо я сплатив лише 150 євро податків?

Так, будемо. Однак, Ви повинні розуміти, що ми візьмемо за свої послуги 89 євро від розміру податків і таким чином Ви отримаєте 61 євро на свій рахунок (ще буде стягнуто плату за SWIFT переказ).

Як мені дізнатися чи сплачував я податки і скільки?

Найлегший спосіб це дізнатися  – переглянути ваш Lohnsteuerbescheinigung (потрібні поля виділено). Там вказана повна сума сплачених податків. Якщо ви не маєте цього документу, то зв’яжіться із своїм роботодавцем та попросіть надіслати документ електронною поштою. Якщо ви не маєте цього документу, то вирахувати суму можна узявши 11 відсотків від отриманої заробітної плати. Приблизно стільки ви сплатили як податки ( як отримати та чому це важливо).Надіславши нам фото Lohnsteuerbescheinigung на наш номер Viber 0965802546, ви зможете одразу дізнатися розмір сплачених податків та суму, яку можна буде отримати назад.

Який розмір податків ви повертали?

40 євро це найменша сума, а 3000 євро – найбільша, яку вдалося повернути (за 1 рік роботи в Німеччині).

Я зобов’язаний повертати податки з Німеччини?

Ні. Це ваше право, а не обов’язок.

Назвіть декілька роботодавців податки з яких вдавалося повертати?

EWG Wessels Gmbh, Carl Personal Management, Schneiders Obsthof, Jeople, Spargel+Beeren Obsthof, Fiets Restaurant, Kaufhaus Martin Stolz Gmbh, ATD Siegerland, McDonalds, Top Personal та інші.

Коли починається і закінчується фінансовий рік в Німеччині?

Фінансовий рік у Німеччині починається 1-го січня, а закінчується 31-го грудня.

Скільки часу займає процедура повернення?

В середньому, процедура займає близько 4 місяців, починаючи з моменту коли документи було надіслано нами до податкової в Німеччині. В деяких випадках повернення податків може зайняти більше часу (до 12 місяців). Швидкість розгляду документів німецькою податковою не залежить ні від апліканта, ні від нас, тому треба набратися терпіння.

Ми із другом подавали документи на повернення податків одночасно. Чому він вже отримав кошти, а я ні?

Кожна справа розглядається податковою Німеччини індивідуально. Якщо із вашими документами затримка, значить податковим органам знадобилося більше часу чи інформації для обробки запиту. Можливо, вони зробили запит до вашого роботодавця саме щодо вас і чекають на відповідь.

Я не отримав Lohnsteuerbescheinigung від свого роботодавця. Чи можу я повернути податки в такому разі?

Так, можете. Вказаний документ можна поновити. За цю послугу з вас буде стягнуто додаткові кошти у розмірі  20 євро тому ми рекомендуємо самостійно зв’язатися із своїм роботодавцем та отримати цей документ на ел. пошту( як отримати та чому це важливо).

Я вийшла заміж та змінила прізвище (а в Німеччині працювала на старому). Які документи мені треба надати?

Вам треба перекласти свідоцтво про одруження на німецьку мову та докласти його до решти документів.

Я планую працювати в Німеччині наступного року. Той факт, що я повертаю податки не завадить мені отримати дозвіл на роботу ?

Ні, не завадить. Повернення  податків є легальним механізмом, що ніяк не пов’язаний із видачею дозволу на роботу.

Чи допомагаєте ви відшкодувати кошти за користування транспортом (дорога від дому до роботи) в Німеччині?

Надання квитків допоможе максимізувати суму податкового повернення. Однак безпосередньо повернути кошти за проїзд неможливо.

Я отримав листа із Німеччини про присвоєння мені ідентифікаційного номеру? Що мені із ним робити?

Збережіть цей номер. Він знадобиться вам для роботи у Німеччині у майбутньому.

З яких ще країн ви повертаєте податки?

Ми займаємося відшкодуванням податків з Великої Британії та США.

Маєте питання? Напишіть нам його просто зараз у месенджерах або заповніть форму зворотнього зв’язку, і отримайте консультацію!

  Ваше ім'я та прізвище

  Ваш e-mail

  Ваш мобільний

  В якому році Ви працювали у Німеччині?

  Як ви дізналися про нас та наші послуги?

  Повідомлення

  error: Content is protected !!