agro practice in Denmark. work in Denmark, аграрна практика в Данії

Аграрна практика в Данії

Публікуємо частину статі із журналу The Economist, який пояснює чому молодим спеціалістам варто їхати на аграрне стажування до Данії.

Данія – крихітна країна, з населенням 5,6 млн та великими витратами бізнесу на заробітну плату. Але це і сільськогосподарський гігант, адже в країні нараховують 30 мільйонів свиней. У 2011 році сільськогосподарська продукція становила 20% експорту товарів Данії. Вартість експорту продуктів харчування зросла з 4 млрд. Євро (5,5 млрд. Дол. США) у 2001 році до 16,1 млрд. Євро в 2011 році. Уряд Данії очікує, що до 2020 року експорт збільшиться на 6,7 млрд. Євро.

Кожного тижня 20 000 свиней доставляються до бійні компанії Danish Crown у Хорсенсі, що в центральній Данії. Харчова промисловіть є зростаючою галуззю: передбачають що попит у світі до 2030 року збільшиться на 60%. Rомпанії, що мають великий досвід у галузі безпеки продуктів харчування, визначили Данію як модель.

Великі компанії створюють центри для розробки нових продуктів. Молочна компанія “Арла” витрачає 36 мільйонів євро на парк агропродовольчих товарів. Центр DuPont в Орхусі є частиною глобальної мережі з філіями в Америці, Австралії та Китаї. Вони також відмовляються від своїх острівних шляхів, співпрацюють зі стартапами та фінансують харчові свята та шеф-кухарів зірок. Університети додають відділи: в Орхусі зараз є центр, присвячений поведінці споживачів щодо їжі, а DTU зосереджується на “біосиліконі” – застосовуючи ІТ до продуктів харчування.

error: Content is protected !!